Yasal Not 

Kişisel Bilgiler

Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı öncelikle teşekkür ederiz. Sitemizin bazı bölümlerinde kişisel bilgilerinizi kendi rızanız ile iletmeniz mümkündür. Bize ulaşan bilgiler kesinlikle gizli tutulup, ancak şirket ve bayi/servis teşkilatı içinde, size daha iyi hizmet vermek ve faaliyetlerimizden haberdar edebilmek için kullanılacaktır. 
 

Logolar

Sitemizde yayınlanan tüm logolar, marka ve kurumsal amblemler ve ürün üstündeki model yazıları Airplus İklimlendirme Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. tarafından aksi belirtilmediği sürece kopyalanamaz ve kullanılamazlar. 
 

Bilgiler

Tüm bilgiler Airplus İklimlendirme Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. tarafından "olduğu gibi" ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahhüt içermeden ya da ima edilmeden verilmektedir. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata ya da yanılgıları içermesi mümkün olabilir. 

 

Ürünler

Bu sitede yer alan tüm ürün bilgileri yayın en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. Airplus İklimlendirme Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazı hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz.