İklimlendirme sektöründe memnuniyet üreterek gelecekte aranılan olmak

24 Şubat 2021  //  Airplus

Stratejisini "memnuniyet üreterek gelecekte aranılan olmak" olarak belirleyen AIRPLUS, ürün, mühendislik, işçilik ve hizmet (servis ve bakım) kalitesi, müşterileriyle ilişkilerinde çözüm ortaklığı anlayışına sahip, iş sürekliliğini sağlayacak çalışma prensibi Firmaların dürüstlük ve güler yüzlü, teknik bilgi birikimi (özel ihtiyaçlara göre tasarım, özel projeler) ile öne çıkan bir firma olarak yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda satış ve servis hizmeti vermektedir.

%100 Türk Sermayesi ile 10 yıldır iklimlendirme sektöründe üretim ve hizmet veren AIRPLUS İKLİMLENDİRME TEKNOLOJİLERİ'nin ürünleri, Türkiye'nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan, Kazakistan, Irak ve İran gibi farklı iklime sahip birçok ülkede yıllardır kullanılmaktadır.

AIRPLUS’ın ürün gamı HVAC projelerinin tamamını kapsayacak şekilde oldukça geniş: Klima Santrali (müşteri isteğine bağlı olarak otomatik kontrol panolu / ihtiyaca göre özel tasarım), DX Bataryalı Klima Santrali (otomatik kontrol panolu / ihtiyaca göre özel tasarım), Çatı Tipi Paket Klima Santrali (Rooftop), Hijyenik Tip Paket Klima Santrali, Gizli Döşeme Tipi Fan Coil Ünitesi, Kapalı Yüzme Havuzu Nem Alma Santrali, Davlumbaz Santrali (Elektrostatik Filtreli), Tavan Tipi Isı Pompalı Isı Geri Kazanım Cihazı, Tavan Tipi Isı Geri Kazanım Cihazı, DX Bataryalı Tavan Tipi Isı Geri Kazanım Cihazı, Hücreli Aspiratör, Vantilatör, Sıcak Hava Apareyi (Aksiyal/Radyal Fanlı), Yer Konvektörü, Şaft Damperi, Sığınak Fanı, Dikdörtgen Kanal Tipi Fan, Kanal Tipi Elektrikli Isıtıcı, HEPA Filtre Kutusu.

AIRPLUS, üretimini İstanbul Çekmeköy’deki tesisinde kalifiye personeli ile yapıyor, ilk yatırım maliyeti, ekipman ve işçilik kalitesi, enerji verimliliği, projeye uygun esnek çözüm alternatifleri, uygun teslim süreleri ve özgün tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Ar-Ge ve Ar-Ge departmanlarındaki mühendislik çalışmaları sayesinde AİRPLUS, AHU seçim programımız ve yüksek üretim kalitemizle standart veya müşteri taleplerine uygun özel ürünler tasarlar ve üretir.

AIRPLUS'ın kullanım rahatlığı sağlayan "Akıllı cihazlar" üretmesi (son kullanıcının tek bir parametre (örn. Ortam sıcaklığı) girerek kalan hesaplamaları yapmak zorunda kalmamasını sağlayan dokunmatik ekran paneli) Airplus'ı iş ortağı olarak seçmede önemli rol oynamaktadır.

Teknolojiyi ve yenilikleri takip eden AIRPLUS, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.